Gabinety polecane

Harmonia SPA
IBB Andersia Hotel, II piętro

Pl. W. Andersa 3
61-894 Poznań
Tel. 61 667 83 00

www.andersiahotel.pl

HARMONIA SPA to wyjątkowe miejsce pełne spokoju i inspiracji.
Oferujące niepowtarzalne rytuały piękna, które przenoszą w krainę natury, relaksu, odnowy zarówno ciała, jak i umysłu.Ofertę SPA uzupełnia HARMONIA WELLNESS CLUB & POOL – doskonałe miejsce relaksu lub aktywnego odpoczynku. Basen, sauny, jacuzzi, sala relaksu zajmują 500m² powierzchni luksusowego IBB****Andersia Hotel.

Maricler-Autoryzowany Gabinet
Kosmetyczny Clarins

Ul. Poznańska 115
62-040 Puszczykowo
Tel.663 918 446
Tel.61 813 35 84

www.maricler.pl

Studio MARICLER jest autoryzowanym gabinetem marki Clarins. Clarins… tam, gdzie magia roślin spotyka się z magią dłoni…W Salonie Clarins doświadczysz unikalnego połączenia produktów, które zawierają najskuteczniejsze wyciągi roślinne, niezwykłych sposobów aplikacji z osobistą, życzliwą rozmową i autentyczną troską o Twoje samopoczucie. Studio MARICLER, jako jedyne w Wielkopolsce, posiada zabieg Jeet-Peel Aqua-Oxybrazji- mikrodermabrazji wodno-tlenowej.W naszym gabinecie MARICLER doświadczysz unikalnego połączenia produktów, które zawierają najskuteczniejsze wyciągi roślinne, niezwykłych sposobów aplikacji z osobistą i życzliwą rozmową. Profesjonalizm i chęć towarzyszenia kobietom na drodze do doskonałości leżą u podstaw stworzenia dwóch niezwykłych sposobów aplikacji, z których możesz korzystać również w domu: Metoda Autoliftingu Clarins i samodzielny Masaż Modelujący Clarins.

MEDICOR Centrum
Kosmetyki i Medycyny Estetycznej

Ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków
Tel.12 43012 40

www.medicor.krakow.pl

W samym centrum Krakowa w niepowtarzalnym secesyjnym klimacie znajduje sie Oaza piękna i relaksu. Centrum stworzono dla osób, które chcą poczuć smak luksusu. Budując prestiż i kompetencję Medicor kieruje się szacunkiem i troską o Klienta. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia wspó pracy lekarza z kosmetyczką i masażystą zapewniają optymalne efekty i satysfakcje osób odwiedzających.Medicor to zespół Ekspertów i entuzjastów, którzy tworzą placówkę dbającą o dobro Klienta.

La Rouge – studio kosmetyczne Clarinsa

ul. Naramowicka 31B/101
61-622 Poznań
tel. 61 825 08 08

www.larouge.pl

La Rouge to jedyne w Poznaniu autoryzowane studio kosmetyczne selektywnej marki Clarins, specjalizujące się w pielęgnacji ciała i twarzy. Oferujemy szeroką gamę zabiegów Clarinsa, dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry oraz bogatą ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych marki Clarins.Jako jedyne studio w Poznaniu oferujemy światową nowość w dziedzinie niechirurgicznego liftingu skóry. Efekty termoliftingu Zaffiro są spektakularne a rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg ZAFFIRO to najlepszy sposób poprawy napięcia skóry całego ciała.