Gabinety polecane

MAESTRIA
Hair Lab klinika włosów
Właściciel: Izabela Szymczak

 

ul. Lanciego 19
02-792 Warszawa
Tel.22 648 50 90

www.hairlab.pl

 

 

 

 

 

W Klinice Włosów Hair Lab zapewniamy kompleksowe usługi odzyskania pięknych włosów dla osób cierpiących z powodu wypadania włosów, a także osób pragnących poprawić swój wygląd.
Nasze uzupełnienia włosów mogą być zastosowane dla prawie każdego problemu utraty włosów, w przypadku całkowitego lub częściowego łysienia zarówno u kobiet i mężczyzn, wywołanego takimi schorzeniami jak: łysienie androgenne, zaburzenia hormonalne, łysienie plackowate, chemioterapii, naświetlań, poparzeń, czy też po prostu w przypadku włosów cienkich, rzadkich i nieatrakcyjnych. Na częściowe uzupełnienie włosów, zagęszczenie i przedłużenie mogą również zdecydować się wszystkie te osoby, które chcą poprawić swój wygląd, które chcą wyglądać młodziej, efektowniej i bardziej seksownie. Osoby, które chcą swoje włosy leczyć i poprawić ich kondycję decydują się na badanie i zabiegi trychologiczne oraz terapię laserową. Nasza Klinika została założona po to, by pomóc tym osobom, które z wielu powodów utraciły swoje włosy, dla których ten problem stanowi frustrację i odbiera radość życia. Wielu naszych klientów nosi uzupełnienia włosów, bo chce wyglądać atrakcyjniej, ale dla wielu z nich brak włosów ma podłoże medyczne i uzupełnienie włosów jest koniecznością, żeby normalnie funkcjonować zawodowo i towarzysko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z różnymi metodami uzupełniania włosów, dlatego proponujemy tylko te, które są efektywne i sprawdzone. Dzięki naszym rozwiązaniom można spełnić marzenie o pięknych włosach i poprawić jakość swojego życia. Serdecznie zapraszamy!

Gracja Salon SPA 

Ul. Rychla 1
47-100 Strzelce Opolskie
Tel. 77 461 32 99
Tel. 604 982 344

www.salongracja.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salon kosmetyczny GRACJA już od 1991 roku oferuje Państwu swoje usługi.
W przyjaznej i miłej atmosferze oraz intymnych warunkach od pierwszych lat swojej działalności oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Naszą ofertę wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów stale dostosowujemy i udoskonalamy. W listopadzie 2009 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, przestronnej, pięknej willi w pobliżu strzeleckiego parku, gdzie jeszcze lepiej zadbaliśmy o komfort i dobre samopoczucie naszych klientów.
Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doskonały personel, posiadający wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie, pozwalające wykonywać zabiegi w pełni profesjonalny i bezpieczny sposób. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz udział w kursach doszkalających powodują, że kazdy klient w naszym salonie poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie.
Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych światowych marek, takich jak:
Environ, Germaine de Cappucini, Dibi, Olos, Thalmer, Phytomer, LPG, Revitalash, Gehwol, Christina, Jane Iredale, Stagecolor, Alesandro, LCN oraz Pina Parie.
Posiadamy także najwyższej jakości sprzęt do zabiegów kosmetycznych:
aparat I-Onzyme DF, Pulsar IPL , aparat do makijażu permanentnego – Long Time Liner, urządzenie do mikrodermabrazji, Roll-CitTM, Conture MED 2000, najnowsze urządzenie do endermologii – Cellu M6 Integral, urządzenie Unique, lóżko Lluvia, urządzenie do radiofrekwencji Beauty Chic, ultradzwieki Dibiskin Ultra, Slim Saunę oraz solarium Uwe Power of Love.
Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że to co dla nas tak cenne
– uroda, powierzona została w ręce profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań by „piękno które trwa” było wieczne.

Gabinet Styl

al. Jana Pawła II
62-100 Wągrowiec
Tel. 67 262 44 90

www.gabinetstyl.pl

W myśl platońskiej zasady, że piękna doznajemy przez zmysły, Styl Spa przygotował ofertę dla ludzi dbających nie tylko o właściwą kondycję całego ciała ale i umysłu. Poprzez nowoczesne techniki relaksacji, ale i najwyższej jakości zabiegi kosmetyczne – zapewnia pełnię i magię doznań..Wysoką jakość usług została doceniona przez lususowy miesięcznik Twój Styl.Styl Spa jest laureatem „Doskonałe SPA 2009”.

Salon Magia Urody
HOTEL LE MERIDIEN BRISTOL

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
00-325 Warszawa (wejście od ul. Karowej)
Tel. 22 551 18 54

www.magia-urody.com

Magia Urody to niepowtarzalne miejsce w kameralnych wnętrzach budynku Hotelu Bristol, w którym panuje spokój, harmonia, relaks oraz … magia. Oferujemy bogatą gamę zabiegów upiększających i relaksacyjnych na twarz oraz ciało, wyborne i niepowtarzalne masaże oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.Pracujemy na najlepszych kosmetykach, łącząc to, co najcenniejsze w naturze z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Gabinet Kosmetyczny Anna
Anna Traczuk

ul. Prosta 2/14
00-850 Warszawa
Tel. 22 624 18 38

www.gabinetkosmetycznyanna.pl

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych ciała i twarzy dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy wszystkich miłośników piękna do salonu, gdzie w kameralnym klimacie zadbamy o Państwa relaks i urodę..