Gabinety polecane

Gabinet kosmetyczny
„Podarunek dla urody”

ul. Konopnickiej 3-5/2-3
62-800 Kalisz
Tel. 62 766-50-18

www.podarunekdlaurody.eu

Gabinet kosmetyczny „Podarunek dla urody” istnieje od 1987 roku. Od tamtej pory jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w kosmetyce. W naszej ofercie posiadamy wiele najnowocześniejszych zabiegów.Staramy się zapewnić klientkom chwilę odpoczynku, chcemy aby poczuły się zadbane i piękniejsze. Dlatego otaczamy opieką ich cerę nie tylko w trakcie zabiegów. Doradzamy jak najkorzystniej pielęgnować cerę w domu tak, aby jej wygląd satysfakcjonował i powodował dobre samopoczucie.

ARKADIA
centrum medycyny estetycznej i laserowej

ul. Ozimska 25
(Kaskada 5 piętro)
Opole
Tel. 77 44 11 236
Tel. 508 446 754

www.botox.opole.pl

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasz Gabinet oraz zaprosić do jego odwiedzenia i skorzystania z pełnej gamy wysoko specjalistycznych i profesjonalnych usług medycznych z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej i laserowej. Izabela Dzik – specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej. Starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu. Od kilku lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jacek Żurek – specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej. Starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu.

Klinika Medycyny Estetycznej
Med Estetica

ul. Zabrska 7-9
40-083 Katowice
Tel. 605-198-555

www.medestetica.com.pl

Stworzyliśmy miejsce eleganckie, a za raz­em przyjazne, w którym wyjątkowa atmosfera zachęca do ponownych wizyt. O komfort Naszych Klientów, efektywność i bezpieczeństwo zabiegów dba zespół profesjonalistów – osoby z ogromnym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem merytorycznym.Nasza oferta łączy w sobie wiele zabiegów z medycyny estetycznej i kosmetyki ciała.U nas znajdą Państwo szeroki wybór zabiegów, które pozwalają zapobiegać zmianom skórnym powodowanym przez upływ czasu i takie, które niwelują efekty zmian już powstałych. Kompleksowa pielęgnacja, profesjonalny zespół, wysokiej jakości sprzęt, najnowsze metody leczenia i indywidualne podejście do pacjenta, sprawiają, że zapewniamy swoim klientom maksymalny efekt i bezpieczeństwo.

Centrum Medycyny Estetycznej
i Dermatologii DERKO-MED
Dr Ilona Podworska

ul. Ks. Wajdy 2b
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 284 53 25
Fax. 032 768 86 21

www.derkomed.pl

 

 

 

Mam przyjemność zaprosić do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii DERKO-MED. Pragnę zapewnić, że korzystając z naszych usług poczują się Państwo wyjątkowo. Miła atmosfera, wysoko wykwalifikowany personel, najnowsze technologie, najwyższa jakość preparatów, szeroki wachlarz zabiegów, to tylko niektóre z powodów, dla których zwiążecie się z nami Państwo na bardzo długo. Państwa satysfakcja, Droga Klientko, Drogi Kliencie, jest dla nas najważniejsza.Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę lekarską specjalizujacą się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, błon śluzowych oraz w dermatologii estetycznej. W 2004 roku ukonczyłam studia podyplomowe na wydziale Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc prace dyplomową z zakresu „Wpływ zabiegów kosmetologicznych na zmiany funkcji skóry jako bariery”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Centrum terapii laserowej i kosmetyki

ul. Jaracza 75
Wrocław
Tel. 71 330 31 13
kom. 502 475 502

www.ctl.wroc.pl

 

 

Oferujemy pełen zakres usług medycznych i kosmetycznych w klinice we Wrocławiu przy ul. Jaracza (tuż przy mostach Warszawskich), z dogodnym dojazdem z dowolnej części miasta. Gabinety medyczne i kosmetyczne znajdują się w tym samym budynku, dzięki czemu mogą Państwo swobodnie korzystać z dowolnego zestawu zabiegów.Posiadamy 20-letnie doświadczenie w pracy z laserami medycznymi. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej. Jako pierwszy ośrodek w Polsce sprowadziliśmy laser argonowy do leczenia naczyniaków. Nasi pacjenci, którzy byli wówczas dziećmi skończyli studia, założyli rodziny i nierzadko teraz przychodzą do nas ze swoimi dziećmi. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się laserami.

Centrum Dermatologii Estetycznej

ul. Barycka 1/3
50-325 Wrocław
Tel. 71 322 69 09
Tel. 71 322 76 42

www.derma-puls.com.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy pełen zakres usług medycznych i kosmetycznych w klinice we Wrocławiu przy ul. Jaracza (tuż przy mostach Warszawskich), z dogodnym dojazdem z dowolnej części miasta. Gabinety medyczne i kosmetyczne znajdują się w tym samym budynku, dzięki czemu mogą Państwo swobodnie korzystać z dowolnego zestawu zabiegów.Posiadamy 20-letnie doświadczenie w pracy z laserami medycznymi. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej. Jako pierwszy ośrodek w Polsce sprowadziliśmy laser argonowy do leczenia naczyniaków. Nasi pacjenci, którzy byli wówczas dziećmi skończyli studia, założyli rodziny i nierzadko teraz przychodzą do nas ze swoimi dziećmi. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się laserami.Założycielką DERMA PULS jest dr n. med. EWA KANIOWSKA – specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem, współzałożycielka i wiceprezes STOWARZYSZENIA LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH, członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, jedna z fundatorek Fundacji Medycyny Anti-Aging i członek Rady Fundacji. Dr Ewa Kaniowska od blisko 30 lat prowadzi swoją praktykę lekarską, a od 1996 roku przyjmuje pacjentów w DERMA PULS.Zespół Derma Puls to wykwalifikowana kadra medyczna: lekarze specjaliści z zakresu dermatologii-wenerologii, chirurgii, angiochirurgii, onkologii oraz pielęgniarki i fizjoterapeutki. Dzięki ciągłym szkoleniom, na świecie i w kraju, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia z zakresu dermatologii ogólnej, dermatologii estetycznej i laserowej.W roku 2011 Derma Puls obchodzi swoje 15-lecie!