Gwiazdy i RevitaLash

Marka Revitalash jest obecna w Hollywood oraz na wyjątkowych wydarzeniach tj. Nagrody Emmy, Złote Globy, Nagrody MTV, rozdanie Oskarów.

Zobacz wybrane gwiazdy, które zaufały Revitalash poniżej:

Paula Abdul

Paula AbdulPaula Abdul (ur. 19 czerwca 1962 roku w San Fernando), piosenkarka, aktorka, tancerka i choreograf. Jej ojciec Harry Abdul jest z pochodzenia Żydem z Syrii, natomiast jej matka pochodzi z Kanandy. Paula dorastała w San Fernando i Hollywood. Już od siódmego roku życia śpiewała i tańczyła w grupie muzyczno-teatralnej i podróżowała wokół Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ostatnie filmy, w których grała to: „Bratz: The Movie”, „Less Than Perfect” i „That So Raven”. Obecnie jest jurorką w programie American Idol.

Fergie

FergieStacy Ann Ferguson urodziła się 27 marca 1975 roku w Hacienda Heights. Jej przodkowie wywodzili się z Irlandii, Szkocji i Meksyku. Jest ona znaną amerykańską piosenkarką R&B i pop oraz autorka tekstów muzycznych. Fergie wychowywana była w typowo katolickiej rodzinie, co nie przeszkodziło jej w okresie dorastania być członkiem meksykańskiego gangu. W roku 2003 Ferguson dołączyła do grupy Black Eyed Peas, co uczyniło z niej osobę znaną i popularną. Po dwóch hitach nagranych z Black Eyed Peas, Fergie zaczęła pracować nad własnym, solowym krążkiem, który również zdobył ogromną popularność. W swoim dorobku artystycznym ma m.in. 3 statuetki nagrody Grammy,jak i wiele nagród muzycznych stacji telewizyjnych, w tym MTV.

Marcia Cross

Marcia CrossMarcia Anne Cross, urodzona 25 marca 1962 roku w Marlborough, w stanie Massachusetts, USA jest znaną amerykańską aktorką telewizyjną i filmową. Jedna z trzech córek Marka i Janet Cross już jako dziecko chciała zostać aktorką. Po ukończeniu Juliard School w Nowym Jorku, w 1984 roku rozpoczęła karierę na srebrnym ekranie. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się u boku Roba Lowa w dramacie „Zły wpływ”. Sukces przyszedł wraz z rolą psychopatycznej dr Kimberly Mancini w serialu „Merlose Place”. Marcia zrobiła sobie przerwę na naukę zawodu i skończyła psychologie na Antioch Universyty w Los Angeles. Zaraz po tym otrzymała jedną z głównych ról w miniserialu TV „Eastwick”. Gdy dowiedziała się o przygotowywanej przez ABC produkcji „Gotowe na wszystko”, serialu o niezwykłych kobietach z luksusowego przedmieścia, prowadzących prywatne śledztwo w sprawie samobójstwa przyjaciółki, natychmiast zgłosiła swój akces. Serial stał się międzynarodowym hitem, a rola Bree Van De Kamp przyniosła jej uznanie i nominacje do prestiżowych nagród Emmy, Złotego Globu oraz Złotej Satelity.

Jessica Simpson

Jessica SimpsonJessica Ann Simpson urodziła się 10 lipca 1980 roku w Abilene w stanie Texas. Jest amerykańską piosenkarka i aktorką. Zadebiutowała na scenie w wieku 19 lat swoją płytą „Sweet Kisses”. Album ostatecznie uplasował się na 25 miejscu listy Billboard, co jak na debiut młodej wokalistki było sporym osiągnięciem. O Jessie zrobiło się głośno, gdy wystąpiła ze swoim mężem w reality show „Newlyweds: Nick and Jessica”, w którym wszyscy mogli podglądać życie małżeństwa. W 2004 roku nagrała plytę „In The Skin”, która okazała się sukcesem i sprzedała się w 7 milionach egzemplarzy. Dużą popularność przyniósł jej również film „Pracownik miesiąca”, w którym zagrała rolę ukochanej głównego bohatera.

Jackie Collins

Jackie CollinsJackie Collins Urodziła się 4 października 1937 roku w Londynie. Brytyjska pisarka powieści sensacyjno-obyczajowych.Miała 15 lat, gdy opuściła rodzinny dom. Pojechała do siostry Joan(znanej m.in. jako Alexis z „Dynastii”), która odnosiła już sukcesy w Hollywood. Jackie Collins zasłynęła powieściami ze świata Hollywood, których akcja toczy się w świecie ludzi bogatych i sławnych. Przełożone na 40 języków, ukazały się w wielomilionowych nakładach. Wiele z nich doczekało się ekranizacji, jak choćby słynne ‚”Żony Hollywoodu”, czy „Uśmiechy losu”. W swoich książkach często pisze o ludziach, którzy z jakichś przyczyn znaleźli się w kryzysie, ale walczą o pieniądze i sławę. Jej bohaterki zawsze są silne i niezależne.