Hair Advanced by RevitaLash®

Nowość – Hair Advanced by RevitaLash® odżywka do włosów. Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni.

Hair Advanced

Dostępna pojemność – 46 ml.

Opracowanie przez lekarza okulistę Michela Brinkenhoffa odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi RevitaLash zainspirowały dalsze poszukiwania zespołu naukowców produktu, który wzmacniałby włosy skóry głowy.

Zobacz Hair Advanced w sklepie RevitaLash »

Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Sposób użycia

Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.

Skład produktu

Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak stosować Hair Advanced by RevitaLash®?
Po umyciu głowy szamponem wytrzeć włosy i wmasować odżywkę w skórę głowy, w miejscach gdzie włosy są rzadkie i kruche. Nie spłukiwać. Suszyć i układać jak zwykle.

Czy mogę nałożyć Hair Advanced by RevitaLash®,a nastepnie po godzinie umyć głowę?
Nie. Najlepszy rezultat osiąga się, jeśli preparat pozostaje na skórze głowy co najmniej 12 godzin.

Czy mogę stosować Hair Advanced by RevitaLash® częściej niż raz na dobę? Czy będzie wtedy działał lepiej ?
Nie. Hair by RevitaLash nie będzie działał szybciej i lepiej przy częstszym niż raz na dobę stosowaniu. Nie należy przesadzać również ze zwiększaniem ilości preparatu. Kluczem do sukcesu jest regularny, codzienny masaż skóry głowy w newralgicznych miejscach.

Czy po zastosowaniu Hair Advanced by RevitaLash® mogę używać lakieru do włosów, pianki, żelu itd.?
Tak. Lakier do włosów i inne produkty do stylizacji mogą być użyte w czasie kuracji odżywką Hair by RevitaLash. Aby osiągnąć dobre rezultaty należy wmasować odżywkę przed kilka minut przed zastosowaniem kolejnych produktów do stylizacji. Najlepsze wyniki osiąga się, gdy nie używamy (lub w bardzo małych ilościach produktów do stylizacji włosów).

Czy mogę używać suszarki, prostownicy, lokówki w czasie kuracji Hair Advanced by RevitaLash®?
Tak.

Czy w czasie kuracji odżywką Hair Advanced by RevitaLash® mogę farbować włosy i robić trwałą?
Tak. Polecamy przed farbowaniem czy trwałą ondulacją nie używać przez 12 godzin Hair by RevitaLash, a po farbowaniu 24 h. Zanim rozpoczniesz ponowną kurację upewnij się, że skóra głowy nie jest podrażniona.

Hair Advanced by RevitaLash® stała się inspiracją do powstania trychologicznej linii ReGenesisTM  by RevitaLash®

rozszerzeniemarkiRevitaLash

ReGenesisTM by RevitaLash® to wyjątkowo skuteczna trychologiczna  linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash®. Linia ReGenesisTM by RevitaLash® wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®!